Diğer ürün resimlerini görebilmek için lütfen resim üzerine tıklayın.

HIZ TOPU DUVAR APARATI

390,00TL 350,00TL + KDV
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
Vergiler Hariç: 350,00TL
Ürün Kodu: A0144

Ön Detay

  Özel üretim pencikbol hız topu duvar aparatı sipariş üzerine yapılmaktadır.Piyasada 950 tl civarında olan bu ürün sadece 480 tl. Tahtası ve profil kalınlığı standartların üzerindedir.Sipariş için arayınız.   DY-505 1,8-2,0 mm. kalınlığı...
+

 

Özel üretim pencikbol hız topu duvar aparatı sipariş üzerine yapılmaktadır.Piyasada 950 tl civarında olan bu ürün sadece 480 tl.

Tahtası ve profil kalınlığı standartların üzerindedir.Sipariş için arayınız.

 

DY-505 1,8-2,0 mm. kalınlığında kırmızı ve Siyah doğal suni deriden, takviye astar, şamyelli.Tahtasız sadece top ve aparatı 60 tldir.Tahta istenildiği tahdirde marangoza özel olarak sizin için  yaptırılabiliriz.

1,8-2,0 mm. kalınlıkta kullanımında insan sağlığına zarar vermeyen kimyasallarla üretilen astar takviyeli kırmızı, mavi, kahverengi, siyah doğal deriler kendi kalıplarında pres yardımıyla biçilirler.

Altı parçadan meydana gelen dış yüzlere baskı işlemlerinden sonra üstten asma deri aparatları ve sibop yeri monte edilir. Bu aşamadan sonra naylon iple ters yüzden dikişle birleştirilen ürünün yüzü dışa getirilerek içine siboplu elastiki balon ucu dışa çıkacak şekilde yapıştırılıp, doldurularak üstteki açık kısım örme saraç dikişi ile kapatılır.

Ürünün sertlik derecesi alt kısmına yapıştırılmış topla irtibatlı sibop deliğinden 1-1,2 bar hava basılarak ayarlanabilir.

 

Sattığımız Ürün % 100 Orjinal sıfır ve defosuzdur.Bu fiyat stok bitimine kadar geçerlidir.

 

 

 

 

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi