Gizlilik İlkeleri

Spor77.com' da tüm bilgileriniz %100 güvenlik altındadır. Müşteri güvenliği Spor77.com' da son derece önemlidir. Bu güvenliği sağlamak ve korumak için gerekli donanım ve güvenlik alt yapısı sağlanmıştır. Girişi yapılan tüm kişisel bilgilerin gizliliği sitemizin şifreleme teknolojisi ile sağlanır.


E-posta adresi ve posta adresi, telefon gibi bilgiler yalnızca sitemizin standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır ve bu bilgiler ancak sitemizden ürün satın alan ziyaretçilerin kendi istekleri doğrultusunda ilgili forma girildiğinde sitemizin veritabanına kaydedilir.Spor77.com veritabanında bulunan kişisel bilgiler asla üçüncü kişi/kurumlarla paylaşılmaz. Bunun yanında yasal soruşturma yapan her türlü kurum ve kuruluşa, sitemiz elindeki bilgileri istendiği takdirde sağlamak zorundadır.


Gizlilik İlkesi

Spor77.com web sitesi üzerinde bıraktığınız hiçbir bilgi üçüncü şahıslara verilmez ve siteden en fazla verimi almanızı sağlamak amacı dışında başka bir amaçla kullanılmaz.


Sitede girmiş olduğunuz bilgilerinizi ve size gönderilen mesajları sizin dışınızda kimse göremez, değiştiremez.Sitemizde bulunan bilgileriniz, tüm sistemizde kullanılan sistemle korunmakta ve saklanmaktadır. 

İstediğiniz zaman Spor77.com sitesi üyeliğinizden ayrılabilirsiniz. Bu durumda bilgileriniz Spor77.com veritabanımızdan silinir ve birdaha kullanılmaz. Üyelikten ayrılmanız durumunda siteden kaynaklı olan tüm hak ve ayrıcalıklarınızda bilgilerinizle beraber silinir.

• Güvenlik Politikası

1-     Sistemde sadece üyelik bilgileri saklanmaktadır.Üyelik bilgileri gerekli hallerde üyelerimize ulaşılacak şekilde yapılandırılmıştır.

2-    Sipariş talepleri; zaman, tutar, aynı IP adresinden farklı farklı verilen siparişler, aynı üyeden farklı isimlere yapılan siparişler, teslimat ve fatura adresinin farklı olması gibi detaylara göre incelenir. Gerek görüldüğü hallerde, müşteri güvenliği düşünülerek çeşitli araştırmalardan sonra onay işlemi yapılır.

4-    Sadece sipariş sahibine ve/veya istediği bir yetkiliye teslimat yapılır.

Ana sayfaya dönmek için tıklayın http://www.spor77.com/