Hakkımızda

Biz Kimiz?


Değerli Müşterilerimiz 2011 yılının Ocak ayından itibaren, Spor77.com e-ticaret firması olarak kendimize edindiğimiz misyon ve vizyon ile, her yaştan insana gerekli olan spor malzemeleri satışını yapmakla birlikte, genç spor malzemeleri alanında en geniş ürün yelpazesini, en hızlı ve en uygun fiyatlara sizlere sunmayı hedefliyoruz.


Spor77.com ailesi olarak, her çeşit spor malzemelerine rahatlıkla ulaşabilmeniz adına,  satış ve iletişim departmanımız da görevli personelimiz, sizlere en iyi sunabilmek için uzun soluklu çalışmaları özveriyle yapmaktadır. Gerek uzak doğu sporlarıyla ilgilenin, gerekse vücut geliştirme sporlarıyla ilgilenen,  aradığınız her türlü spor malzemelerini kaliteden ödün vermeden sizlere sunmanın gayreti içerisinde olduk.

Ayrıca tüm genç spor malzemeleri ve farklı kategorilerdeki spor malzemeleri için, iade koşullarına tabi olması şartıyla ürün iadesi hizmetini de memnuniyetiniz açısından uygulamaya koyduk. 5 yılı aşkın süredir aldığımız olumlu müşteri dönüşleri, bizi ayrı bir şevkle çalışmaya teşvik ederken, kataloglarımızı genişletmede ki en büyük nedenlerden birisi oldu.

Sporcu camiasında en bilindik markaların, en kaliteli ürünlerini, yine en uygun fiyatlara sizlere sunma amacımızdan biran bile olsun vazgeçmedik ve geçmeyeceğiz. Müşteri memnuniyetinin daima ön planda tutulmasını hedefleyen firmamız, tüm personeline öncelikli olarak müşteri memnuniyeti konusunda gerekli seminerler ve eğitimler vermektedir.


Perakende satışlarımızın yanı sıra, işletmelerinize özel fiyatlarla toptan spor malzemeleri ve ürünleri temin ediyoruz.Spor77.com internet sitemiz üzerinden EFT/Havale kanallarını kullanarak, aldığınız ürünün ücretini rahatlıkla ödeyebilirsiniz.


Genç spor malzemeleri satışlarımızda, zaman zaman gençlerimize özel sürpriz kampanya ve etkinlikler düzenleyerek, gençlerimizi spor yapmaya daha fazla teşvik ediyoruz.Gelecek nesillerimiz için yatırımlar yapmayı da kendisine görev bilen spor77.com, ileri ki dönemlerde gençlerimizi ilgilendiren farklı sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olarak rol alacaktır. Gençler bu ülkenin ve hatta tüm dünyanın teminatıdır bilinciyle hareket ederek, onlar için gerekli satış kampanyalarımıza devam edeceğiz.


Ürünlerimiz ve diğer hizmetlerimiz hakkındaki her türlü soru, sorun ve görüşlerinizi hiç çekinmeden iletişim departmanımızla ister mail, ister telefon yoluyla rahatlıkla paylaşabilirsiniz.


Yardım