Satın Alma Koşulları

Satınalma işlemini iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz:


0126 606 24 34 - 0535 308 62 54 no'lu telefon hattından veya  www.Spor77.com üzerinden satın alabilirsiniz.


KAPIDA NAKİT ÖDEME

Spor77.com'da yeni bir hizmet; Kapıda Ödeme. Diğer ödeme seçeneklerinin yanı sıra dilerseniz satın alacağınız bütün ürünlerin ödemesini evinizin rahatlığında Kargo personeline kapıda nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Fitness ürünlerinin birkısmında ve tatami minderlerinde Kapıda Ödeme Mevcut değildir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

 Spor77.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kapıda kredi kartıyla yapabilirsiniz.Kapıda ödeme 100 tl üzeri alımlarda taksit seçeneği mevcuttur. İnternet üzerinden toplam tutara %5 eklenerek Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Axess, Advantage, AsyaCard, Türkiye Finans Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını 3 ile 12 taksit arası taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

HAVALE / EFT İLE ÖDEME

Dilerseniz Havale/EFT ödeme seçeneğini kullanarak ta alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için alışveriş esnasında ödeme ekranına geldiğinizde Banka havalesi ni seçiniz daha sonra Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçiniz. Sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!


Web sitesi üzerinden satınalma:

Spor77.com' da beğendiniz ürünü satın almak için, ürün detay sayfasındaki ' Sepete Ekle' bağlantısına tıklayınız.

Karşınıza çıkacak olan sayfada kişisel bilgilerinizi ve e-posta adresinizi doğru bir şekilde giriniz. Elektronik posta adresinizin doğruluğu da son derece önemlidir çünkü satınalma işleminiz tamamlandıktan sonra e-posta'nıza otomatik olarak 'sipariş numarası' gönderilecektir.

Kişisel bilgilerinizi yazıp "ödeme bilgisi" butonuna tıkladıktan sonra gelecek olan sayfada istediğniz ödeme şeklini seçiniz ve sizden istenen kişisel bilgileri eksiksiz tamamlayınız.

Karşınıza çıkacak olan sayfa sizinle ilgili girmiş olduğunuz bütün detayları gösterecektir ve satınalma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Sipariş numarınızı da bu sayfada görüyor olacaksınız.

Siparişinize ait bilgiler ve sipariş sorgu numarası e-posta adresinize gönderilecektir.

Ödeme seçenekleri:

Spor77.com 'dan satın almış olduğunuz ürünlerin ödemesini, havale veya kapıda ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden online veya mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde nakit fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Kapıda ödeme işlemlerinde Hem Nakit Hemde Kartla Ödeme yapabilirsiniz.