SEVKART JUDO AiKiDO TAEKWONDO GÖĞÜS KORUYUCU

%22

Diğer ürün resimlerini görebilmek için lütfen resim üzerine tıklayın.

SEVKART JUDO AiKiDO TAEKWONDO GÖĞÜS KORUYUCU

58,00TL 45,00TL + KDV
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
Vergiler Hariç: 45,00TL
Ürün Kodu: A056

Ön Detay

Sevkart gögüs korumalıkları kısa bir süre 45 TL KARATE , JUDO, AiKiDO, TAEKWONDO, WU SHU,  DARBELiK GÖĞÜS KORUYUCU Dış Yüz: (PU+Acrylic+PVC sıvanmış), 5 mm. Sünger lamineli polyester renkli dokuma kumaş, amaca uygun ve dizaynı tarafımızdan tasarla...

Mevcut Seçenekler:

+

Sevkart gögüs korumalıkları kısa bir süre 45 TL KARATE , JUDO, AiKiDO, TAEKWONDO, WU SHU,  DARBELiK GÖĞÜS KORUYUCU

Dış Yüz: (PU+Acrylic+PVC sıvanmış), 5 mm. Sünger lamineli polyester renkli dokuma kumaş, amaca uygun ve dizaynı tarafımızdan tasarlanmış özel kalıplarıyla biçilen ürünler, baskı işlemlerinden sonra naylon iple dikilerek dış yüz hazırlanmış olur. Hazırlanan yüze, özel kalıplarıyla kesilmiş ?İç yüzde? özellikleri belirtilen POLİETİLEN plakalar dış yüzün içine doldurulur.

Koruyucunun bedende oynamasını önlemek için arka tarafına sıkma ve bağlamaya müsait 1.5 cm. eninde pamuk + polyester şeritler monte edilmiştir. Köşelerine uygun kullanılabilmeleri için, bir yüzü kırmızı diğer yüzü siyah olup, koruyucunun çevresi her iki yüzün renklerini taşıyan biyelerle çevrilmiştir.

İç Dolgu: 100 Ethiyl asetatlı-dolgusuz 25- 30 shore sertliğinde esnek darbe emici 20 mm. kalınlığındaki plakalar, özel hazırlanmış kalıplarında pres kanalıyla kesilip, dış yüzün içine doldurulurlar.

Sattığımız Ürün % 100 Orjinal sıfır ve defosuzdur.Bu fiyat stok bitimine kadar geçerlidir.

 


 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi